Adventinė dovana musninkiečiams

Kooperatyvo direktorius Vytautas Stundžia pasidžiaugė, kad per trumpą laiką pavyko atremontuoti Musninkų parduotuvės pastatą.

Kooperatyvo direktorius Vytautas Stundžia pasidžiaugė, kad per trumpą laiką pavyko suremontuoti Musninkų parduotuvės pastatą.

Gruodžio 8 dieną po renovacijos darbų buvo atidaryta Širvintų vartotojų kooperatyvui „Veivera“ priklausanti Musninkų parduotuvė. Dar gerokai prieš atidarymą prie parduotuvės durų nekantriai lūkuriavo žmonių būrelis.

Atidaryme dalyvavo Širvintų vartotojų kooperatyvo „Veivera“ direktorius Vytautas Stundžia, pavaduotoja Ona Labanauskienė, Širvintų valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininkas Leonardas Šmaukšta, Musninkų seniūnė Birutė Jankauskienė, kaimo bendruomenės pirmininkė Jadvyga Kielienė.

Suremontuotos KOOPS parduotuvės atidarymo musninkiečiai nekantriai laukė.

Suremontuotos KOOPS parduotuvės atidarymo musninkiečiai nekantriai laukė.

Tą dieną savo prekes pristatė UAB „Daisena“, ŽŪB „Nematekas“, UAB „Mažeikių mėsinė“, UAB „Ukmergės duona“. Šios firmos atvežė savo gaminių musninkiečių stalui.

Žmonėms pirmiausia buvo smalsu pasidairyti atnaujintos parduotuvės viduje.

Žmonėms pirmiausia buvo smalsu pasidairyti atnaujintos parduotuvės viduje.

Kooperatyvo direktorius Vytautas Stundžia pasidžiaugė, kad per tris mėnesius (nuo rugsėjo 8 dienos) pavyko suremontuoti pastatą ir užtikrino, kad gyventojams nebereikės važiuoti apsipirkti į didelius prekybos centrus, nes prekių asortimentas ir vietinėje Musninkų parduotuvėje didelis. Pasak Vytauto Stundžios, Musninkų parduotuvę reikėjo renovuoti, nes ji buvo likusi neatnaujinta dar nuo tarybinių laikų, – paskutinį kartą remontuota 1988 metais. Renovacijos metu pakeistas centrinis šildymas, elektros instaliacija, visos komunikacijos, nugriauti lauke stovėję du sandėliai su katiline, pristatytas 5×12 metrų priestatas sandėliui su pagalbinėmis patalpomis, kuriose pagal šių dienų higieninius reikalavimus įrengtas tualetas, dušas, plovykla, kompiuterizuotas kabinetas vedėjai. Panaikinus vidinį sandėlį, prasiplėtė ir parduotuvės erdvė. Išgriovus pertvaras, prekybos salė padidėjo nuo 60 iki 96 kvadratinių metrų. Buvo pakeisti langai, perkeltos į kitą vietą durys.

Pasak direktoriaus, su dideliais prekybos centrais kooperatyvo parduotuvės nekonkuruoja, nes jos veikia kaimuose. Širvintose (be restorano ir „Senukų“) yra tik trys kooperatyvo parduotuvės. Ne visos parduotuvės ir ne visą laiką neša pelną, būna ir nuostolingų mėnesių, nes kaimuose smarkiai mažėja žmonių. Dėl šios priežasties kooperatyvas buvo priverstas uždaryti Viršuliškių, Paspėrių parduotuves. „Jeigu matome, kad kelerius metus iš eilės parduotuvė neša nuostolį, esame priversti ją uždaryti. Turime 24 parduotuves. Nespėjame baigti remontuoti vienos, jau reikia galvoti apie kitos sąlygų gerinimą arba remontą. Taip ratukas ir sukasi… Kanalizacija, vandentiekis ir net durų spynos ar rankenos juk neamžini… Nauja diena atneša ne tik pelną, tačiau ir naujų rūpesčių,“- konstatuoja Vytautas Stundžia.

Remigijus Bonikatas

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+