„Marios“ nenuseks. Europinio projekto vykdymas, panašu, stringa?

Nors Širvintų rajono savivaldybės administracija buvo apsiskelbusi, kad nuo liepos 21 d. bus žeminamas Širvintų „marių“ vandens lygis, tačiau…, pasirodo, viskas ne taip paprasta. Anot patikslintos informacijos, pažeminti vandens lygį nesutiko užtvankos nuomininkė – UAB „GP Auto“, kuri Aplinkos apsaugos agentūros taršos prevencijos ir leidimų departamento Vilniaus skyriaus leidimą pažeminti vandens lygį be hidrotechnikos įrenginio (užtvankos) nuomininko sutikimo apskundė Vilniaus apygardos administraciniam teismui bei padavė prevencinį ieškinį dėl uždraudimo pažeminti vandens lygį Širvintų miesto tvenkinyje be nuomininko sutikimo Širvintų apylinkės teismui.

„Širvintų kraštas“ ne kartą rašė apie konfliktą, kuris kilo tarp Širvintų rajono savivaldybės ir Kaune įregistruotos Širvintų užtvankos nuomininkės UAB „GP Auto“, ne vienerius metus su Savivaldybe besibylinėjančios teismuose dėl einamojo įrenginių remonto. Nors gegužės pabaigoje Savivaldybėje vykusiame susitikime su aplinkos viceministrais buvo paskelbta, jog reikalingi dokumentai jau yra parengti, o leidimai – gauti, „GP Auto“ vis dėlto nedavė sutikimo nuleisti vandenį.

Kada bus įvykdytos visos procedūros, turbūt sunku prognozuoti. Teismai Lietuvoje trunka ilgai. Taigi Europos Sąjungos lėšomis ketinamo vykdyti projekto darbai, panašu, stringa. Vadinasi, maudytis širvintiškiai turės kur. O ar bus tiriama maudyklos vandens kokybė ir ar pasieks poilsiautojus informacija apie tai, – jau kitas klausimas.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

3 Atsakymai į “„Marios“ nenuseks. Europinio projekto vykdymas, panašu, stringa?”

  1. parengti, o leidimai – gauti, „GP Auto“ vis parašė:

    marios nenuseks, nes karsta buvo, o siandien prilijo lietus ir dabat nekarsta bus ir marios bus nenuleistos. Kai lietus lyja tai taip karsta nebuna ir maudytis nereikia, nes nekarsta, o kai neluja yra karsta ir vandens mariose nuleisti nereikia.

  2. Krč parašė:

    Rašyt išmok, vaikas

  3. sutikimo nuleisti vandenį. parašė:

    turbut marios nenuseks, nes laukie labai karsta ir zmonems labai karsta ir jie nori maudytis, todel vandens bus dar ilgai, nes karsta. Taip valdzia zino, kad karsta ir negalima nuleisti vandens. Bus salta rudeni ar ziema ir vandeni nuleis, nes nebus karsta kaip dabar. Dabar maudytis reikia, nes karsta ir ir nenuleidzia. tAIP KARSTA GAL PATS vanduo isdzius ir nuleisti nereikes. Bus zuvu daug , kai isdzius marios.

Comments are closed.

scroll to top
+